Vyzvedávání dětí ze ŠD od září 2024

Vážení rodiče žáků využívajících školní družinu,

Rádi bychom Vás informovali o zavedení nového čipového systému BELLhop, který bude od nadcházejícího školního roku používán ve školní družině. Tento systém přináší řadu výhod, které usnadní vyzvedávání dětí, zlepší bezpečnost a zvýší kvalitu služeb, které družina poskytuje.

Jak systém BELLhop funguje:

1. Vyzvednutí dítěte: Pomocí čipového systému BELLhop si snadno zažádáte o vydání dítěte. Stačí přiložit čip ke dveřnímu terminálu, který automaticky předá žádost paní vychovatelce, jež má vaše dítě na starosti. Není nutné zjišťovat, ve kterém oddělení se dítě právě nachází, ani žádat o předání na recepci.
  2. Čipy pro vyzvednutí: Pro každé dítě obdržíte čip pro každou osobu oprávněnou jej vyzvedávat.
  3. Informace o umístění dítěte: Pokud se vaše dítě nachází na kroužku, vycházce nebo školním hřišti, systém vás na to upozorní na displeji terminálu. Budete tak vždy informováni o aktuálním umístění dítěte.
  4. Zvýšení efektivity: Systém BELLhop nejen zvyšuje bezpečnost, ale také šetří čas vychovatelkám, které se díky tomu mohou více věnovat dětem. To přispívá ke zkvalitnění služeb, které školní družina poskytuje.
  5. Kontakt: Více informací naleznete na stránce: https://www.bellhop.cz/ a dále na třídních schůzkách, které proběhnou dne 10. 9. 2024 (pro 2. – 4. ročník)

Věříme, že zavedení tohoto moderního systému usnadní každodenní provoz školní družiny a zajistí vám větší pohodlí a kontrolu nad účastí vašeho dítěte.

Děkujeme vám za spolupráci a těšíme se na úspěšné využití systému BELLhop.